Продажба - Апартамент 89 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
210 000 €
2360 €/m²
Property 50921 photo 1
Property 50921 photo 2
Property 50921 photo 3
Property 50921 photo 4
  • Обектен код 50921
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 89 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до летището: 70 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 89 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
260 000 € 2260 €/m²
  • Обектен код 49190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
255 000 € 2684 €/m²
  • Обектен код 56129
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 4029 €/m²
  • Обектен код 52524
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
190 000 € 1900 €/m²
  • Обектен код 52137
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
252 450 € 3321 €/m²
  • Обектен код 56085
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
242 840 € 2477 €/m²
  • Обектен код 47728
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
289 000 € 3612 €/m²
  • Обектен код 49150
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 52129
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
283 000 € 3773 €/m²
  • Обектен код 43128
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин