Продажба - Апартамент 100 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Арадипу
190 000 €
1900 €/m²
Property 52137 photo 1
Property 52137 photo 2

Details

  • Брой етажи: 3
  • Етаж: 2 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2900 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 100 кв.м В Ларнаке. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
250 000 € 2873 €/m²
  • Обектен код 48935
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
155 000 € 2039 €/m²
  • Обектен код 45956
  • Квадратура 76 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
162 000 € 3306 €/m²
  • Обектен код 56429
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
189 000 € 2362 €/m²
  • Обектен код 46113
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
265 000 € 1892 €/m²
  • Обектен код 45782
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 2014 €/m²
  • Обектен код 45781
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
272 950 € 1624 €/m²
  • Обектен код 52038
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 1122 €/m²
  • Обектен код 37633
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин