Продажба - Апартамент 80 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Лемесос
172 000 €
2150 €/m²
Property 63227 photo 1
Property 63227 photo 2
Property 63227 photo 3
Property 63227 photo 4

Details

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 80 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
162 000 € 3306 €/m²
  • Обектен код 56428
  • Квадратура 49 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
250 000 € 2358 €/m²
  • Обектен код 42395
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
189 000 € 2362 €/m²
  • Обектен код 46113
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
162 000 € 3306 €/m²
  • Обектен код 56429
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
165 000 € 1122 €/m²
  • Обектен код 37633
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
235 000 € 2732 €/m²
  • Обектен код 52312
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2117 €/m²
  • Обектен код 52130
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 2287 €/m²
  • Обектен код 48326
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3965 €/m²
  • Обектен код 56555
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 2450 €/m²
  • Обектен код 56141
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин