Продажба - Апартамент 85 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
180 000 €
2118 €/m²
Property 52130 photo 1
  • Обектен код 52130
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 85 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Брой стаи: 2
  • разстояние до морето: 34000 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 85 кв.м В Никосии. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
252 000 € 3360 €/m²
  • Обектен код 43123
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 1949 €/m²
  • Обектен код 52184
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 2260 €/m²
  • Обектен код 49190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
213 000 € 2265 €/m²
  • Обектен код 47724
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 1847 €/m²
  • Обектен код 30320
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
182 400 € 4053 €/m²
  • Обектен код 45657
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 2450 €/m²
  • Обектен код 56141
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
162 000 € 3306 €/m²
  • Обектен код 56428
  • Квадратура 49 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
215 000 € 2193 €/m²
  • Обектен код 52182
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3965 €/m²
  • Обектен код 56555
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин