Продажба - Апартамент 92 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
170 000 €
1848 €/m²
Property 30320 photo 1
Property 30320 photo 2
Property 30320 photo 3
Property 30320 photo 4
Property 30320 photo 5
Property 30320 photo 6
Property 30320 photo 7
Property 30320 photo 8
Property 30320 photo 9
  • Обектен код 30320
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 92 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 3 km

Услуги

  • Локва
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 92 кв.м В Ларнаке. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, собствен басейн, гараж. Сграда без асансьор.

Продажба
215 000 € 2287 €/m²
  • Обектен код 48326
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 2882 €/m²
  • Обектен код 39115
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
173 000 € 2246 €/m²
  • Обектен код 56426
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
160 000 € 2909 €/m²
  • Обектен код 44801
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 3965 €/m²
  • Обектен код 56555
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 1854 €/m²
  • Обектен код 45784
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 44820
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
145 000 € 1883 €/m²
  • Обектен код 18037
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 2268 €/m²
  • Обектен код 51494
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин