Продажба - Апартамент 77 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Терсефану
145 000 €
1883 €/m²
Property 18037 photo 1
Property 18037 photo 2
Property 18037 photo 3
Property 18037 photo 4
Property 18037 photo 5
Property 18037 photo 6
Property 18037 photo 7
Property 18037 photo 8
Property 18037 photo 9
Property 18037 photo 10
Property 18037 photo 11

Details

  • Брой етажи: 2
  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5400 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • паркинг
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 77 кв.м В Ларнаке. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, паркомясто, градина. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
210 000 € 3134 €/m²
  • Обектен код 51524
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 1927 €/m²
  • Обектен код 52167
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
213 000 € 2265 €/m²
  • Обектен код 47724
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2117 €/m²
  • Обектен код 52130
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 1122 €/m²
  • Обектен код 37633
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
215 000 € 2287 €/m²
  • Обектен код 48326
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2828 €/m²
  • Обектен код 43903
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
182 400 € 4053 €/m²
  • Обектен код 45657
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин