Продажба - Апартамент 96 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
185 000 €
1927 €/m²
Property 52167 photo 1
Property 52167 photo 2
Property 52167 photo 3
Property 52167 photo 4
Property 52167 photo 5
  • Обектен код 52167
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 96 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 96 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
270 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 46298
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
216 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 45658
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
197 000 € 2010 €/m²
  • Обектен код 47216
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 1837 €/m²
  • Обектен код 45780
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3965 €/m²
  • Обектен код 56555
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
259 200 € 2178 €/m²
  • Обектен код 45660
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 2598 €/m²
  • Обектен код 52309
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 2395 €/m²
  • Обектен код 52308
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
182 400 € 4053 €/m²
  • Обектен код 45657
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
236 000 € 2712 €/m²
  • Обектен код 48367
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин