Продажба - Апартамент 87 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
236 000 €
2713 €/m²
Property 48367 photo 1
Property 48367 photo 2
Property 48367 photo 3
Property 48367 photo 4
  • Обектен код 48367
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 87 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 87 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
341 000 € 1776 €/m²
  • Обектен код 51995
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
305 000 € 3674 €/m²
  • Обектен код 51903
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
272 950 € 1624 €/m²
  • Обектен код 52038
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 3134 €/m²
  • Обектен код 51524
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 3170 €/m²
  • Обектен код 46526
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
275 000 € 2894 €/m²
  • Обектен код 49671
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 52129
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
252 450 € 3321 €/m²
  • Обектен код 56085
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
315 000 € 1711 €/m²
  • Обектен код 52141
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 1854 €/m²
  • Обектен код 45784
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин