Продажба - Апартамент 168 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
272 950 €
1625 €/m²
Property 52038 photo 1
Property 52038 photo 2
Property 52038 photo 3
Property 52038 photo 4
Property 52038 photo 5
Property 52038 photo 6
Property 52038 photo 7
  • Обектен код 52038
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 168 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 1900 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 168 кв.м В Ларнаке. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
344 000 € 3698 €/m²
  • Обектен код 51906
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 2014 €/m²
  • Обектен код 45781
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 2260 €/m²
  • Обектен код 49190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 2264 €/m²
  • Обектен код 52028
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
403 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 46017
  • Квадратура 190 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
314 150 € 2166 €/m²
  • Обектен код 52043
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
405 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 49364
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
374 000 € 3309 €/m²
  • Обектен код 56084
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 3674 €/m²
  • Обектен код 51903
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
390 000 € 4193 €/m²
  • Обектен код 48787
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин