Продажба - Апартамент 83 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Атанасий
Цена от 305 000 €
3675 €/m²
Property 51903 photo 1
Property 51903 photo 2
Property 51903 photo 3
Property 51903 photo 4
Property 51903 photo 5
Property 51903 photo 6
Property 51903 photo 7
Property 51903 photo 8
Property 51903 photo 9
Property 51903 photo 10
Property 51903 photo 11
Property 51903 photo 12
Property 51903 photo 13
Property 51903 photo 14

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 2 етаж
  • Брой стаи: 2
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 83 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е на 2 нива. Втори етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, паркомясто, градина, cградата има асансьор. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
345 000 € 2574 €/m²
  • Обектен код 52058
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 2598 €/m²
  • Обектен код 52309
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 51969
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 4418 €/m²
  • Обектен код 51113
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2045 €/m²
  • Обектен код 52465
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
245 000 € 2207 €/m²
  • Обектен код 56912
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 2264 €/m²
  • Обектен код 52028
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 46298
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 3061 €/m²
  • Обектен код 49653
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин