Продажба - Апартамент 113 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Атанасий
374 000 €
3310 €/m²
Property 56084 photo 1
Property 56084 photo 2
Property 56084 photo 3
Property 56084 photo 4
Property 56084 photo 5
Property 56084 photo 6
Property 56084 photo 7
Property 56084 photo 8

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3900 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 113 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение.

Продажба
380 000 € 4418 €/m²
  • Обектен код 51113
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 2689 €/m²
  • Обектен код 50926
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
366 000 € 3238 €/m²
  • Обектен код 51966
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 5862 €/m²
  • Обектен код 49048
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
495 000 € 9900 €/m²
  • Обектен код 46550
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
360 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 46015
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
400 000 € 3960 €/m²
  • Обектен код 52529
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 3674 €/m²
  • Обектен код 51903
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 51403
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
550 000 € 5670 €/m²
  • Обектен код 46944
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин