Продажба - Апартамент 58 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Тихонас
Цена от 340 000 €
5862 €/m²
Property 49048 photo 1
Property 49048 photo 2
Property 49048 photo 3
Property 49048 photo 4
Property 49048 photo 5
Property 49048 photo 6

Details

  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 58 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
300 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 51969
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
272 950 € 1624 €/m²
  • Обектен код 52038
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
475 000 € 3492 €/m²
  • Обектен код 44977
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
410 000 € 3082 €/m²
  • Обектен код 49789
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 6538 €/m²
  • Обектен код 52023
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 5862 €/m²
  • Обектен код 49048
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
400 000 € 3960 €/m²
  • Обектен код 52529
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
480 000 € 4800 €/m²
  • Обектен код 45123
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 2627 €/m²
  • Обектен код 52183
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 46015
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 1500 m

Абонамент за бюлетин