Продажба - Апартамент 184 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
315 000 €
1712 €/m²
Property 52141 photo 1
Property 52141 photo 2
  • Обектен код 52141
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 184 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 184 кв.м В Ларнаке. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
461 000 € 4852 €/m²
  • Обектен код 49717
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
470 000 € 3481 €/m²
  • Обектен код 47015
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3298 €/m²
  • Обектен код 52260
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
390 000 € 4193 €/m²
  • Обектен код 48787
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
252 450 € 3321 €/m²
  • Обектен код 56085
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
265 000 € 1892 €/m²
  • Обектен код 45782
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 5862 €/m²
  • Обектен код 49048
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
340 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 45610
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
330 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 52027
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин