Продажба - Апартамент 95 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
461 000 €
4853 €/m²
Property 49717 photo 1
Property 49717 photo 2
  • Обектен код 49717
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 95 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 95 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
570 000 € 4956 €/m²
  • Обектен код 46530
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
545 000 € 3044 €/m²
  • Обектен код 45058
  • Квадратура 179 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
588 500 € 3461 €/m²
  • Обектен код 52004
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 50616
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 51403
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
400 000 € 2877 €/m²
  • Обектен код 48944
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 4418 €/m²
  • Обектен код 51113
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
585 000 € 2232 €/m²
  • Обектен код 43905
  • Квадратура 262 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 3082 €/m²
  • Обектен код 49789
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 2438 €/m²
  • Обектен код 52081
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин