Продажба - Апартамент 67 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
210 000 €
3134 €/m²
Property 51524 photo 1
Property 51524 photo 2
Property 51524 photo 3
Property 51524 photo 4
Property 51524 photo 5
  • Обектен код 51524
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 67 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Брой стаи: 2
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 67 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
185 000 € 1927 €/m²
  • Обектен код 52167
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 2207 €/m²
  • Обектен код 56912
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 51969
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 1854 €/m²
  • Обектен код 45784
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 44820
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 2090 €/m²
  • Обектен код 45776
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2287 €/m²
  • Обектен код 48326
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2193 €/m²
  • Обектен код 52182
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 2606 €/m²
  • Обектен код 37029
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин