Продажба - Апартамент 80 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Лемесос
177 500 €
2219 €/m²
Property 63228 photo 1
Property 63228 photo 2
Property 63228 photo 3
Property 63228 photo 4
Property 63228 photo 5
Property 63228 photo 6
Property 63228 photo 7
Property 63228 photo 8
Property 63228 photo 9
Property 63228 photo 10
Property 63228 photo 11

Details

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 80 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
252 000 € 3360 €/m²
  • Обектен код 43123
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 1683 €/m²
  • Обектен код 47072
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
182 400 € 4053 €/m²
  • Обектен код 45657
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 1927 €/m²
  • Обектен код 52167
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 2395 €/m²
  • Обектен код 48889
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 1847 €/m²
  • Обектен код 30320
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 2291 €/m²
  • Обектен код 44804
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 2684 €/m²
  • Обектен код 56129
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 2039 €/m²
  • Обектен код 45956
  • Квадратура 76 m²
  • Разстояние до морето 400 m

Абонамент за бюлетин