Продажба - Апартамент 96 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
220 000 €
2292 €/m²
Property 44804 photo 1
Property 44804 photo 2
Property 44804 photo 3
Property 44804 photo 4
Property 44804 photo 5
Property 44804 photo 6
Property 44804 photo 7
Property 44804 photo 8
  • Обектен код 44804
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 96 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 96 кв.м В Пафосе. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение.

Продажба
189 000 € 2362 €/m²
  • Обектен код 46113
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
255 000 € 1902 €/m²
  • Обектен код 45778
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
246 000 € 3514 €/m²
  • Обектен код 50453
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 2395 €/m²
  • Обектен код 48889
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 2268 €/m²
  • Обектен код 51494
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 1851 €/m²
  • Обектен код 39714
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
213 000 € 2265 €/m²
  • Обектен код 47724
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 2732 €/m²
  • Обектен код 52312
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2358 €/m²
  • Обектен код 42395
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 43121
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин