Продажба - Апартамент 94 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста Паралимни
213 000 €
2266 €/m²
Property 47724 photo 1
Property 47724 photo 2

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 2 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 94 кв.м В Протарасе в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, паркомясто, cградата има асансьор. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
215 000 € 2193 €/m²
  • Обектен код 52182
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 1851 €/m²
  • Обектен код 39714
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 3134 €/m²
  • Обектен код 51524
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 2291 €/m²
  • Обектен код 44804
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
272 950 € 1624 €/m²
  • Обектен код 52038
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 44820
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
315 000 € 2943 €/m²
  • Обектен код 43124
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
289 000 € 3612 €/m²
  • Обектен код 49150
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3965 €/m²
  • Обектен код 56555
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
259 200 € 2178 €/m²
  • Обектен код 45660
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин