Продажба - Апартамент 58 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Трахони Лемесу
Цена от 230 000 €
3966 €/m²
Property 56555 photo 1
Property 56555 photo 2
Property 56555 photo 3
Property 56555 photo 4
Property 56555 photo 5
Property 56555 photo 6
Property 56555 photo 7
Property 56555 photo 8
Property 56555 photo 9
Property 56555 photo 10
Property 56555 photo 11

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 3 етаж
  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 58 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, паркомясто, градина, cградата има асансьор. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 52131
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 2108 €/m²
  • Обектен код 49194
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3695 €/m²
  • Обектен код 44295
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2045 €/m²
  • Обектен код 52465
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 46190
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
295 000 € 3041 €/m²
  • Обектен код 43886
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 46298
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 52093
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 1892 €/m²
  • Обектен код 45782
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
272 950 € 1624 €/m²
  • Обектен код 52038
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин