Продажба - Апартамент 92 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
340 000 €
3696 €/m²
Property 44295 photo 1
Property 44295 photo 2
Property 44295 photo 3
Property 44295 photo 4
Property 44295 photo 5
Property 44295 photo 6
Property 44295 photo 7
  • Обектен код 44295
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 92 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 250 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 92 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор.

Продажба
440 000 € 4888 €/m²
  • Обектен код 56483
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
384 000 € 2477 €/m²
  • Обектен код 56918
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
405 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 49364
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
460 000 € 3194 €/m²
  • Обектен код 45818
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 4418 €/m²
  • Обектен код 51113
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
365 832 € 4110 €/m²
  • Обектен код 47492
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 200 € 4036 €/m²
  • Обектен код 45659
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
405 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 52082
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
335 611 € 6991 €/m²
  • Обектен код 49736
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
400 000 € 3960 €/m²
  • Обектен код 52529
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин