Продажба - Апартамент 89 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
365 832 €
4110 €/m²
Property 47492 photo 1
Property 47492 photo 2
Property 47492 photo 3
Property 47492 photo 4
Property 47492 photo 5
Property 47492 photo 6
Property 47492 photo 7
  • Обектен код 47492
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 89 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 89 кв.м В Пафосе. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение.

Продажба
384 000 € 2477 €/m²
  • Обектен код 56918
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
506 000 € 3162 €/m²
  • Обектен код 51032
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 3960 €/m²
  • Обектен код 52529
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
335 611 € 6991 €/m²
  • Обектен код 49736
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
440 000 € 399 000 € 3990 €/m²
  • Обектен код 47229
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 45610
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
390 000 € 4193 €/m²
  • Обектен код 48787
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 48824
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
319 900 € 3231 €/m²
  • Обектен код 51661
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин