Продажба - Апартамент 99 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
319 900 €
3231 €/m²
Property 51661 photo 1
Property 51661 photo 2
Property 51661 photo 3
Property 51661 photo 4
Property 51661 photo 5
Property 51661 photo 6
Property 51661 photo 7
Property 51661 photo 8
  • Обектен код 51661
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 99 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 5500 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 99 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
355 000 € 2689 €/m²
  • Обектен код 50926
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 4029 €/m²
  • Обектен код 52524
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 49196
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 3481 €/m²
  • Обектен код 47015
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
341 000 € 1776 €/m²
  • Обектен код 51995
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
400 000 € 2877 €/m²
  • Обектен код 48944
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 1892 €/m²
  • Обектен код 45782
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
297 500 € 2458 €/m²
  • Обектен код 52049
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
426 300 € 4900 €/m²
  • Обектен код 45126
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 3170 €/m²
  • Обектен код 46526
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин