Продажба - Апартамент 82 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
Цена от 260 000 €
3171 €/m²
Property 46526 photo 1
Property 46526 photo 2
Property 46526 photo 3
Property 46526 photo 4
Property 46526 photo 5
  • Обектен код 46526
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 82 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 82 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
319 900 € 3231 €/m²
  • Обектен код 51661
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 1892 €/m²
  • Обектен код 45782
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
236 000 € 2712 €/m²
  • Обектен код 48367
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
298 000 € 1278 €/m²
  • Обектен код 52506
  • Квадратура 233 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
289 000 € 3612 €/m²
  • Обектен код 49150
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
216 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 45658
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
298 000 € 2568 €/m²
  • Обектен код 46089
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 1854 €/m²
  • Обектен код 45784
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2014 €/m²
  • Обектен код 45781
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 49196
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин