Продажба - Апартамент 97 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
Цена от 210 000 €
2165 €/m²
Property 46190 photo 1
Property 46190 photo 2
Property 46190 photo 3
Property 46190 photo 4
Property 46190 photo 5
Property 46190 photo 6
Property 46190 photo 7
  • Обектен код 46190
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 97 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 97 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
210 000 € 2359 €/m²
  • Обектен код 50921
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
299 953 € 3029 €/m²
  • Обектен код 47493
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3484 €/m²
  • Обектен код 55971
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
295 000 € 3041 €/m²
  • Обектен код 43886
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
275 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 43345
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 52093
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2529 €/m²
  • Обектен код 40914
  • Квадратура 85 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
230 000 € 2395 €/m²
  • Обектен код 52308
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 2582 €/m²
  • Обектен код 51525
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 52129
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин