Продажба - Апартамент 85 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
215 000 €
2529 €/m²
Property 40914 photo 1
Property 40914 photo 2
Property 40914 photo 3
Property 40914 photo 4
Property 40914 photo 5
Property 40914 photo 6
Property 40914 photo 7
Property 40914 photo 8
Property 40914 photo 9
Property 40914 photo 10
Property 40914 photo 11
Property 40914 photo 12
  • Обектен код 40914
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 85 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2011
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 85 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
321 000 € 3028 €/m²
  • Обектен код 50478
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
173 000 € 2246 €/m²
  • Обектен код 56426
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 2014 €/m²
  • Обектен код 45781
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 40878
  • Квадратура 132 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
215 000 € 2193 €/m²
  • Обектен код 52182
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2529 €/m²
  • Обектен код 40912
  • Квадратура 85 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
297 500 € 2458 €/m²
  • Обектен код 52049
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
189 000 € 2362 €/m²
  • Обектен код 46113
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 2108 €/m²
  • Обектен код 49194
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
319 900 € 3231 €/m²
  • Обектен код 51661
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин