Продажба - Апартамент 85 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
215 000 €
2529 €/m²
Property 40912 photo 1
Property 40912 photo 2
Property 40912 photo 3
Property 40912 photo 4
Property 40912 photo 5
Property 40912 photo 6
Property 40912 photo 7
Property 40912 photo 8
Property 40912 photo 9
Property 40912 photo 10
  • Обектен код 40912
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 85 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2011
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 85 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
215 000 € 2529 €/m²
  • Обектен код 40914
  • Квадратура 85 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
250 000 € 2358 €/m²
  • Обектен код 42395
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 46298
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 1949 €/m²
  • Обектен код 52184
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
206 000 € 2821 €/m²
  • Обектен код 37028
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 2090 €/m²
  • Обектен код 45776
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
242 840 € 2477 €/m²
  • Обектен код 47728
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
252 450 € 3321 €/m²
  • Обектен код 56085
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 2105 €/m²
  • Обектен код 46191
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин