Продажба - Апартамент 73 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
206 000 €
2822 €/m²
Property 37028 photo 1
Property 37028 photo 2
Property 37028 photo 3
Property 37028 photo 4
  • Обектен код 37028
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 73 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2900 m
  • Разстояние до летището: 3 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 73 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, cградата има асансьор, складово помещение.

Продажба
210 000 € 2359 €/m²
  • Обектен код 50921
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 1892 €/m²
  • Обектен код 45782
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 52131
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
213 000 € 2265 €/m²
  • Обектен код 47724
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 40878
  • Квадратура 132 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
215 000 € 2529 €/m²
  • Обектен код 40912
  • Квадратура 85 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
265 000 € 2598 €/m²
  • Обектен код 52309
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 44820
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
300 000 € 3225 €/m²
  • Обектен код 40899
  • Квадратура 93 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
270 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 46298
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин