Продажба - Апартамент 105 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
280 000 €
2667 €/m²
Property 52131 photo 1
  • Обектен код 52131
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 105 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 34000 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 105 кв.м В Никосии. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
340 000 € 5862 €/m²
  • Обектен код 49048
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
405 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 52082
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 1949 €/m²
  • Обектен код 52184
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 2264 €/m²
  • Обектен код 52028
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 52131
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 4029 €/m²
  • Обектен код 52524
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
350 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 52543
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 2980 €/m²
  • Обектен код 50925
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 3468 €/m²
  • Обектен код 55973
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
252 450 € 3321 €/m²
  • Обектен код 56085
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин