Продажба - Апартамент 132 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
300 000 €
2273 €/m²
Property 40878 photo 1
Property 40878 photo 2
Property 40878 photo 3
Property 40878 photo 4
Property 40878 photo 5
  • Обектен код 40878
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 132 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2008
  • разстояние до морето: 1000 m

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 132 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
330 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 51114
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 3518 €/m²
  • Обектен код 52358
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
252 450 € 3321 €/m²
  • Обектен код 56085
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 2403 €/m²
  • Обектен код 52364
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 52131
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
366 000 € 3238 €/m²
  • Обектен код 51966
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
272 950 € 1624 €/m²
  • Обектен код 52038
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 45610
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
298 000 € 1278 €/m²
  • Обектен код 52506
  • Квадратура 233 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 1542 €/m²
  • Обектен код 52190
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин