Продажба - Апартамент 104 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
Цена от 250 000 €
2404 €/m²
Property 52364 photo 1
Property 52364 photo 2
Property 52364 photo 3
Property 52364 photo 4
Property 52364 photo 5
Property 52364 photo 6
Property 52364 photo 7
Property 52364 photo 8
Property 52364 photo 9
Property 52364 photo 10
  • Обектен код 52364
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 104 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 2 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 104 кв.м В Пафосе. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, градина. Имотът се облага с ДДС. Сграда без асансьор.

Продажба
360 000 € 3789 €/m²
  • Обектен код 51289
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 2260 €/m²
  • Обектен код 49190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
255 000 € 2684 €/m²
  • Обектен код 56129
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
236 000 € 2712 €/m²
  • Обектен код 48367
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
298 000 € 2568 €/m²
  • Обектен код 46089
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 44820
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
365 832 € 4110 €/m²
  • Обектен код 47492
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 52096
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3298 €/m²
  • Обектен код 52260
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 2732 €/m²
  • Обектен код 52312
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин