Продажба - Апартамент 70 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
230 000 €
3286 €/m²
Property 44820 photo 1
Property 44820 photo 2
Property 44820 photo 3
Property 44820 photo 4
Property 44820 photo 5
Property 44820 photo 6
Property 44820 photo 7
Property 44820 photo 8
Property 44820 photo 9
Property 44820 photo 10
Property 44820 photo 11
  • Обектен код 44820
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 70 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м В Пафосе в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение.

Продажба
230 000 € 3965 €/m²
  • Обектен код 56555
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 2403 €/m²
  • Обектен код 52364
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
298 000 € 2568 €/m²
  • Обектен код 46089
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 3289 €/m²
  • Обектен код 52050
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 2395 €/m²
  • Обектен код 52308
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
298 000 € 1278 €/m²
  • Обектен код 52506
  • Квадратура 233 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
335 611 € 6991 €/m²
  • Обектен код 49736
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 2260 €/m²
  • Обектен код 49190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
246 000 € 3514 €/m²
  • Обектен код 50453
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
189 000 € 2362 €/m²
  • Обектен код 46113
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин