Продажба - Апартамент 96 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста
230 000 €
2396 €/m²
Property 52308 photo 1
Property 52308 photo 2
Property 52308 photo 3
Property 52308 photo 4
Property 52308 photo 5
Property 52308 photo 6
Property 52308 photo 7
Property 52308 photo 8
Property 52308 photo 9
Property 52308 photo 10
Property 52308 photo 11
  • Обектен код 52308
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 96 m²
  • Област Протарас
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 96 кв.м В Протарасе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
250 000 € 2403 €/m²
  • Обектен код 52364
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2014 €/m²
  • Обектен код 45781
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
272 950 € 1624 €/m²
  • Обектен код 52038
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 1900 €/m²
  • Обектен код 52137
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 2291 €/m²
  • Обектен код 44804
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
283 000 € 3773 €/m²
  • Обектен код 43128
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 2260 €/m²
  • Обектен код 49190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
185 000 € 1927 €/m²
  • Обектен код 52167
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
318 000 € 3212 €/m²
  • Обектен код 41691
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2529 €/m²
  • Обектен код 40914
  • Квадратура 85 m²
  • Разстояние до морето 1000 m

Абонамент за бюлетин