Продажба - Апартамент 99 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
318 000 €
3212 €/m²
Property 41691 photo 1
Property 41691 photo 2
Property 41691 photo 3
Property 41691 photo 4
Property 41691 photo 5
Property 41691 photo 6
Property 41691 photo 7
Property 41691 photo 8
Property 41691 photo 9
Property 41691 photo 10
Property 41691 photo 11
Property 41691 photo 12
Property 41691 photo 13
  • Обектен код 41691
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 99 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2012
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 99 кв.м В Пафосе. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, един фитнес. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор, складово помещение.

Продажба
255 000 € 2684 €/m²
  • Обектен код 56129
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 49553
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
344 000 € 3698 €/m²
  • Обектен код 51906
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 52096
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
366 000 € 3238 €/m²
  • Обектен код 51966
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 4375 €/m²
  • Обектен код 47061
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
326 000 € 2295 €/m²
  • Обектен код 51953
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
272 950 € 1624 €/m²
  • Обектен код 52038
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
384 000 € 2477 €/m²
  • Обектен код 56918
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин