Продажба - Апартамент 142 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
326 000 €
2296 €/m²
Property 51953 photo 1
Property 51953 photo 2
Property 51953 photo 3
  • Обектен код 51953
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 142 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 142 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
270 000 € 2014 €/m²
  • Обектен код 45781
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 3082 €/m²
  • Обектен код 49789
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
299 953 € 3029 €/m²
  • Обектен код 47493
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 52131
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
425 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 52525
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
314 150 € 2166 €/m²
  • Обектен код 52043
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
455 000 € 2275 €/m²
  • Обектен код 51970
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 51969
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
332 000 € 3074 €/m²
  • Обектен код 49704
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 1711 €/m²
  • Обектен код 52141
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин