Продажба - Апартамент 108 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Меса Гейтония
332 000 €
3074 €/m²
Property 49704 photo 1
Property 49704 photo 2
Property 49704 photo 3
Property 49704 photo 4
Property 49704 photo 5
Property 49704 photo 6
Property 49704 photo 7

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 108 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
380 000 € 4418 €/m²
  • Обектен код 51113
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 2730 €/m²
  • Обектен код 52956
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 2689 €/m²
  • Обектен код 50926
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
326 000 € 2295 €/m²
  • Обектен код 51953
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 2014 €/m²
  • Обектен код 45781
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
275 000 € 2894 €/m²
  • Обектен код 49671
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
297 500 € 2458 €/m²
  • Обектен код 52049
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 49553
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
373 680 € 3460 €/m²
  • Обектен код 52435
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
405 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 49364
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин