Продажба - Апартамент 75 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
283 000 €
3773 €/m²
Property 43128 photo 1
Property 43128 photo 2
Property 43128 photo 3
Property 43128 photo 4
Property 43128 photo 5
Property 43128 photo 6
Property 43128 photo 7
Property 43128 photo 8
Property 43128 photo 9
Property 43128 photo 10
Property 43128 photo 11
  • Обектен код 43128
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 75 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1400 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 75 кв.м В Пафосе в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение.

Продажба
385 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 52072
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 6538 €/m²
  • Обектен код 52023
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
297 500 € 2458 €/m²
  • Обектен код 52049
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2045 €/m²
  • Обектен код 52465
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
326 000 € 2295 €/m²
  • Обектен код 51953
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 3082 €/m²
  • Обектен код 49789
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2873 €/m²
  • Обектен код 48935
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
360 000 € 3789 €/m²
  • Обектен код 51289
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
395 000 € 2651 €/m²
  • Обектен код 55886
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 46015
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 1500 m

Абонамент за бюлетин