Продажба - Апартамент 70 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
246 000 €
3514 €/m²
Property 50453 photo 1
Property 50453 photo 2
Property 50453 photo 3
  • Обектен код 50453
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 70 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 2

Details

  • Брой етажи: 3
  • Етаж: 0 етаж
  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1800 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
270 000 € 2045 €/m²
  • Обектен код 52465
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 3484 €/m²
  • Обектен код 55971
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
314 150 € 2166 €/m²
  • Обектен код 52043
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
210 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 46190
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
246 000 € 3514 €/m²
  • Обектен код 50453
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
345 000 € 2574 €/m²
  • Обектен код 52058
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 2684 €/m²
  • Обектен код 56129
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 49196
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 2395 €/m²
  • Обектен код 48889
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 2598 €/m²
  • Обектен код 52309
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин