Продажба - Апартамент 93 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
300 000 €
3226 €/m²
Property 40899 photo 1
Property 40899 photo 2
Property 40899 photo 3
Property 40899 photo 4
Property 40899 photo 5
Property 40899 photo 6
Property 40899 photo 7
Property 40899 photo 8
  • Обектен код 40899
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 93 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2007
  • разстояние до морето: 1000 m

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 93 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
270 000 € 1542 €/m²
  • Обектен код 52190
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 51969
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 2207 €/m²
  • Обектен код 56912
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 2894 €/m²
  • Обектен код 49671
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2014 €/m²
  • Обектен код 45781
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
297 500 € 2458 €/m²
  • Обектен код 52049
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 52072
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
314 150 € 2166 €/m²
  • Обектен код 52043
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 2108 €/m²
  • Обектен код 49194
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин