Продажба - Апартамент 77 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Ларнака
Цена от 173 000 €
2247 €/m²
Property 56426 photo 1
Property 56426 photo 2
Property 56426 photo 3
Property 56426 photo 4
Property 56426 photo 5
Property 56426 photo 6

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 1 етаж
  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1400 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 77 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
230 000 € 1854 €/m²
  • Обектен код 45784
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2450 €/m²
  • Обектен код 56141
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 3289 €/m²
  • Обектен код 52050
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 2529 €/m²
  • Обектен код 40914
  • Квадратура 85 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
255 000 € 1902 €/m²
  • Обектен код 45778
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 2291 €/m²
  • Обектен код 44804
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 2732 €/m²
  • Обектен код 52312
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 49193
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 2529 €/m²
  • Обектен код 40912
  • Квадратура 85 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
240 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 43121
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин