Продажба - Апартамент 102 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Ларнака
250 000 €
2451 €/m²
Property 56141 photo 1
Property 56141 photo 2
Property 56141 photo 3
Property 56141 photo 4
Property 56141 photo 5
Property 56141 photo 6
Property 56141 photo 7
Property 56141 photo 8

Details

  • Брой етажи: 5
  • Етаж: 1 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1400 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 102 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
330 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 51114
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 4375 €/m²
  • Обектен код 47061
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 2260 €/m²
  • Обектен код 49190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
355 000 € 2689 €/m²
  • Обектен код 50926
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 49196
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 2450 €/m²
  • Обектен код 56141
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 2264 €/m²
  • Обектен код 52028
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 2684 €/m²
  • Обектен код 56129
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
213 000 € 2265 €/m²
  • Обектен код 47724
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 5862 €/m²
  • Обектен код 49048
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин