Продажба - Апартамент 97 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста
295 000 €
3041 €/m²
Property 43886 photo 1
Property 43886 photo 2
Property 43886 photo 3
Property 43886 photo 4
Property 43886 photo 5
  • Обектен код 43886
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 97 m²
  • Област Протарас
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 55 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 97 кв.м В Протарасе. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто.

Продажба
297 500 € 2458 €/m²
  • Обектен код 52049
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
330 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 51114
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 1711 €/m²
  • Обектен код 52141
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
246 000 € 3514 €/m²
  • Обектен код 50453
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
405 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 52082
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 2438 €/m²
  • Обектен код 52081
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 2403 €/m²
  • Обектен код 52364
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 2877 €/m²
  • Обектен код 48944
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 3061 €/m²
  • Обектен код 49653
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2014 €/m²
  • Обектен код 45781
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин