Продажба - Апартамент 100 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
275 000 €
2750 €/m²
Property 43345 photo 1
Property 43345 photo 2
Property 43345 photo 3
Property 43345 photo 4
Property 43345 photo 5
Property 43345 photo 6
Property 43345 photo 7
Property 43345 photo 8
Property 43345 photo 9
Property 43345 photo 10
Property 43345 photo 11
  • Обектен код 43345
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 100 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 450 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 100 кв.м В Пафосе. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина.

Продажба
319 900 € 3231 €/m²
  • Обектен код 51661
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 5862 €/m²
  • Обектен код 49048
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
265 000 € 1892 €/m²
  • Обектен код 45782
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
252 450 € 3321 €/m²
  • Обектен код 56085
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
360 000 € 2264 €/m²
  • Обектен код 52028
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
242 840 € 2477 €/m²
  • Обектен код 47728
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
390 000 € 4193 €/m²
  • Обектен код 48787
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 1542 €/m²
  • Обектен код 52190
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 46015
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
385 000 € 3468 €/m²
  • Обектен код 55973
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин