Продажба - Апартамент 154 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
275 000 €
1786 €/m²
Property 52093 photo 1
Property 52093 photo 2
  • Обектен код 52093
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 154 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 154 кв.м В Ларнаке. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
355 000 € 2689 €/m²
  • Обектен код 50926
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 52131
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
326 000 € 2295 €/m²
  • Обектен код 51953
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 1542 €/m²
  • Обектен код 52190
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 51969
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 4065 €/m²
  • Обектен код 45611
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 2598 €/m²
  • Обектен код 52309
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
373 680 € 3460 €/m²
  • Обектен код 52435
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 1711 €/m²
  • Обектен код 52141
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
265 000 € 2760 €/m²
  • Обектен код 52168
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин