Продажба - Апартамент 96 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
265 000 €
2760 €/m²
Property 52168 photo 1
Property 52168 photo 2
Property 52168 photo 3
Property 52168 photo 4
Property 52168 photo 5
  • Обектен код 52168
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 96 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 96 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
230 000 € 2090 €/m²
  • Обектен код 45776
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 5862 €/m²
  • Обектен код 49048
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
265 000 € 2598 €/m²
  • Обектен код 52309
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 52131
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
335 611 € 6991 €/m²
  • Обектен код 49736
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
314 150 € 2166 €/m²
  • Обектен код 52043
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
246 000 € 3514 €/m²
  • Обектен код 50453
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 2287 €/m²
  • Обектен код 48326
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 1837 €/m²
  • Обектен код 45780
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 1902 €/m²
  • Обектен код 45778
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин