Продажба - Апартамент 117 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
Цена от 215 000 €
1838 €/m²
Property 45780 photo 1
Property 45780 photo 2
Property 45780 photo 3
Property 45780 photo 4
Property 45780 photo 5
  • Обектен код 45780
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 117 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 40000 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Τопъл под
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 117 кв.м В Никосии в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
270 000 € 2934 €/m²
  • Обектен код 52009
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
297 500 € 2458 €/m²
  • Обектен код 52049
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 1837 €/m²
  • Обектен код 45780
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3965 €/m²
  • Обектен код 56555
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 52096
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 2894 €/m²
  • Обектен код 49671
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2287 €/m²
  • Обектен код 48326
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 2395 €/m²
  • Обектен код 48889
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 2732 €/m²
  • Обектен код 52312
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин