Продажба - Апартамент 135 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
250 000 €
1852 €/m²
Property 39714 photo 1
Property 39714 photo 2
Property 39714 photo 3
Property 39714 photo 4
Property 39714 photo 5
  • Обектен код 39714
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 135 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 135 кв.м В Пафосе. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, складово помещение.

Продажба
265 000 € 1892 €/m²
  • Обектен код 45782
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
299 953 € 3029 €/m²
  • Обектен код 47493
  • Квадратура 99 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 2732 €/m²
  • Обектен код 52312
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
330 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 51114
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 3674 €/m²
  • Обектен код 51903
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 2450 €/m²
  • Обектен код 56141
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
330 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 52027
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
289 000 € 3612 €/m²
  • Обектен код 49150
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
335 611 € 6991 €/m²
  • Обектен код 49736
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 1854 €/m²
  • Обектен код 45784
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин