Продажба - Апартамент 75 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
252 000 €
3360 €/m²
Property 43123 photo 1
Property 43123 photo 2
Property 43123 photo 3
Property 43123 photo 4
Property 43123 photo 5
Property 43123 photo 6
Property 43123 photo 7
Property 43123 photo 8
Property 43123 photo 9
Property 43123 photo 10
Property 43123 photo 11
  • Обектен код 43123
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 75 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 75 кв.м В Пафосе в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, складово помещение. Сграда без асансьор.

Продажба
270 000 € 2934 €/m²
  • Обектен код 52009
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 2684 €/m²
  • Обектен код 56129
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 1902 €/m²
  • Обектен код 45778
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
305 000 € 3674 €/m²
  • Обектен код 51903
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 3289 €/m²
  • Обектен код 52050
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
344 000 € 3698 €/m²
  • Обектен код 51906
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 46015
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
265 000 € 1892 €/m²
  • Обектен код 45782
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 2045 €/m²
  • Обектен код 52465
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 2395 €/m²
  • Обектен код 48889
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин