Продажба - Апартамент 80 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Лемесос
144 500 €
1806 €/m²
Property 63221 photo 1
Property 63221 photo 2
Property 63221 photo 3
Property 63221 photo 4
Property 63221 photo 5
Property 63221 photo 6
Property 63221 photo 7
Property 63221 photo 8
Property 63221 photo 9
Property 63221 photo 10

Details

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 80 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
130 000 € 1413 €/m²
  • Обектен код 35956
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
197 000 € 2010 €/m²
  • Обектен код 47216
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
140 000 € 2413 €/m²
  • Обектен код 52139
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
215 000 € 2529 €/m²
  • Обектен код 40914
  • Квадратура 85 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
170 000 € 1683 €/m²
  • Обектен код 47072
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 2359 €/m²
  • Обектен код 50921
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2117 €/m²
  • Обектен код 52130
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
145 000 € 1883 €/m²
  • Обектен код 18037
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 1900 €/m²
  • Обектен код 52137
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин