Продажба - Апартамент 101 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Декелея
170 000 €
1683 €/m²
Property 47072 photo 1
Property 47072 photo 2
Property 47072 photo 3
Property 47072 photo 4
Property 47072 photo 5
Property 47072 photo 6
Property 47072 photo 7
Property 47072 photo 8
Property 47072 photo 9
Property 47072 photo 10

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 101 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
197 000 € 2010 €/m²
  • Обектен код 47216
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2873 €/m²
  • Обектен код 48935
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 3965 €/m²
  • Обектен код 56555
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 2287 €/m²
  • Обектен код 48326
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
162 000 € 3306 €/m²
  • Обектен код 56428
  • Квадратура 49 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
173 000 € 2246 €/m²
  • Обектен код 56426
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
216 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 45658
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 2359 €/m²
  • Обектен код 50921
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
252 000 € 3360 €/m²
  • Обектен код 43123
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
246 000 € 3416 €/m²
  • Обектен код 39250
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин