Продажба - Апартамент 49 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Ларнака
162 000 €
3306 €/m²
Property 56428 photo 1

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 1 етаж
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 49 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
230 000 € 1949 €/m²
  • Обектен код 52184
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
140 000 € 2413 €/m²
  • Обектен код 52139
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
165 000 € 1122 €/m²
  • Обектен код 37633
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
220 000 € 2291 €/m²
  • Обектен код 44804
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 1683 €/m²
  • Обектен код 47072
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
190 000 € 1900 €/m²
  • Обектен код 52137
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 2416 €/m²
  • Обектен код 52181
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 3965 €/m²
  • Обектен код 56555
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 28819
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин